Witryny są świetnym rozwiązaniem, kiedy poszukiwane są meble eleganckie i funkcjonalne. Obszerne witryny pozwolą na niebanalną aranżację, ale też na lepsze zarządzanie przestrzenią. Jakie witryny cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?

Jakie witryny proponują projektanci?

Zaprojektowanie niebanalnej przestrzeni wypoczynkowej w salonie czy sypialni jest dzisiaj niezwykle proste. Liczne kolekcje meblowe pozwolą na stworzenie aranżacji skandynawskiej, minimalistycznej, loftowej czy nowoczesnej. Cenionym elementem kolekcji meblowych są witryny na nóżkach. Witryny są idealnym uzupełnieniem przestrzeni salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet kuchni. Eleganckie witryny pozwolą na zachowanie większego porządku, znalezienie dodatkowej przestrzeni do przechowywania, ale też na eksponowanie wybranych przedmiotów. Witryny na nóżkach pozwolą też na bezproblemowe sprzątanie podłogi pod meblem. Witryny przeszklone świetnie sprawdzą się jako domowy barek, ale też miejsce do kolekcjonowania książek czy albumów ze zdjęciami. Za szybami warto również umieścić pamiątki z dalekich podróży. Witryny tworzone są zarówno z płyt meblowych, jak i z naturalnego, litego drewna.

Witryny w biurze – jak je wykorzystać?

Witryny do biura są bez wątpienia jednym z najchętniej wybieranych dodatków meblowych. Witryny takie pozwolą na wygodne przechowywanie teczek z dokumentami, segregatorów, ale też książek tematycznych. Przeszklone witryny idealnie sprawdzą się do eksponowania otrzymanych certyfikatów czy zaświadczeń. Wiele dostępnych witryn biurowych posiada również wysuwane szuflady – to praktyczny dodatek, który pozwoli na utrzymanie porządku przestrzeni. Z pewnością taki mebel podniesie estetykę wnętrza i sprawi, że stanie się ono znacznie przyjemniejsze dla oka.

 

 

Comments are closed.

ya.pl ptastate.org