Wśród wielu propozycji na zaaranżowanie wygodnej trefy wypoczynkowej, zgrabny narożnik ogrodowy jest jednym z najchętniej wybieranych. Narożnik pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz na nadanie jej elegancji. Jaki narożnik wybrać?

Zgrabny narożnik ogrodowy z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Meble takie odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Meble technorattanowe dostępne są w kilku kolorach, co pozwala na dopasowanie elementów do już istniejącej aranżacji. Warto również wspomnieć, że kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane – znajdziemy w nich zgrabny narożnik ogrodowy, ale też wygodne fotele i krzesła, stoły i stoliki, leżanki ogrodowe. Uzupełnieniem są donice i skrzynie ogrodowe. Zgrabny narożnik ogrodowy z technorattanu opiera się na lekkim stelażu aluminiowym. Okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci czy brudu. Meble technorattanowe są wysoce odporne na płowienie, przez co przez wiele lat zachowują doskonały wygląd. Zgrabny narożnik ogrodowy w konstrukcji technorattanowej dostępny jest z niskim stolikiem kawowym.

Zgrabny narożnik ogrodowy w konstrukcji modułowej

Meble modułowe to jedna z ciekawszych propozycji ostatnich lat na polskim rynku. Zgrabny narożnik ogrodowy w konstrukcji modułowej to kilka elementów, które mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone przy pomocy niewielkich złączek. Meble modułowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, co pozwala na wygodne i bezproblemowe przenoszenie elementów kolekcji z miejsca na miejsce. Modułowa konstrukcja sprawia, że meble są niezwykle atrakcyjne dla osób ceniących możliwość zmian w obrębie strefy wypoczynkowej. Taki zgrabny narożnik ogrodowy uzupełniany jest niskim stolikiem kawowym.

Comments are closed.