Domy z prefabrykatów z powrotem są w modzie. Jednak pomiędzy prefabrykatami z lat 70, a prefabrykowanymi ścianami betonowymi z czasów dzisiejszych jest znaczna różnica. Wtedy do dyspozycji było tylko zaledwie kilka rodzajów prefabrykowanych płyt. Dzisiaj z tego typu materiału można stworzyć każdego rodzaju wizję architektoniczną i każdy ciekawy projekt.

Szybkie budowanie

Jednorodzinny dom z prefabrykowanych ścian betonowych zbudowany może być już w ciągu kilku dni. Całkowicie wykończony i gotowy do zamieszkania w 10 do 12 tygodni. W tym tempie stworzona może być każda wizja, prace wykonywane na placu budowy są czyste i bez żadnych przestojów.

Wszystkie elementy prefabrykowane przygotowuje się wcześniej w fabryce na konkretny wymiar i zgodnie z projektem danego domu. Potem elementy zwozi się na plac budowy, gdzie składa się je w całość. Prefabrykowane ściany betonowe mają wiele zalet, największe z nich to łatwość i ogromna elastyczność w dopasowaniu technologii do danego projektu oraz szybkość budowy tego typu domu.

Czym są prefabrykaty?

Prefabrykowane ściany betonowe to duże powierzchnie z otworami na okna i na drzwi. Są to zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne ścianki działowe. Łączy się to wszystko na miejscu ze sobą, razem ze stropami, fundamentem i dachem. W ten sposób w ciągu kilku dni powstaje dom w stanie surowym. Następnym etapem jest instalacja okien i drzwi metodą tradycyjną.

Tego typu prefabrykaty są idealną alternatywą dla osób, które chcą dom postawić w bardzo szybkim czasie. Do końca nie są przekonani do drewnianej konstrukcji domu i chcą by ich budynek był solidny, mocny i trwały.Prefabrykowane ściany betonowe są oferowane razem z montażem. Dzięki temu inwestor nie musi bardzo angażować się w proces budowy.

Jak to wygląda cenowo?

Kompleksowe wykonanie domu o powierzchni 102 m2, razem z pozwoleniem na budowę, do stanu deweloperskiego może wynieść około 278 532 zł brutto. Jest to opcja prefabrykowanego domu gotowego już do zamieszkania. Znajdują się w nim wszystkie instalacje, jest on odpowiednio docieplony, ma pełną stolarkę okienną i drzwiową oraz wykonane wszystkie schody. Po prostu jest to dom, w którym już można zamieszkać i nie trzeba w nim już wykonywać żadnych prac remontowych.

Domy z prefabrykatów to przyszłość budownictwa w ogóle. Ich budowanie ma wiele zalet i coraz więcej inwestorów decyduje się na tego typu rozwiązania. Budowa, dzięki prefabrykatom, staje się lekka i przyjemna.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.fabudwkb.com.pl/pl/oferta/budownictwo-przemyslowe/prefabrykowane-sciany-betonowe-i-podwaliny.

Comments are closed.

https://swissies.pl https://handbagmonster.com https://peo.pl