Marzy się Tobie salon kosmetyczny z prawdziwego zdarzenia? Szukasz sprawdzonego i zaufanego dostawcy urządzeń HI-TECH, opierających się na innowacyjnej technologii? PCZK od 10 lat pomaga budować nowoczesne marki kosmetyczne. Dostarcza profesjonalny i skuteczny sprzęt dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów. Jeśli chcesz mieć pewność, że urządzenia okażą się trafioną inwestycją, skontaktuj się bezpośrednio z PCZK i umów się na bezpłatną prezentację w Twoim salonie kosmetycznym.

Urządzenia do medycyny estetycznej – buduj swoją markę w oparciu o nowoczesne technologie

Wszystkie urządzenia do medycyny estetycznej w sklepie PCZK produkowane są w Europie, posiadają niezbędne certyfikaty medyczne i skuteczność, które została potwierdzona badaniami klinicznymi. Praca na nowoczesnej aparaturze to komfort dla pacjentów i personelu salonu kosmetycznego. PCZK oferuje, m.in. lasery do depilacji owłosienia za pomocą lasera INITIA. To urządzenie ma jedne z lepszych parametrów na rynku. Produkowana jest przez mała firmę Asirox z Katalonii. Medyczny laser klasy premium generuje bardzo wysoką moc i jest skutecznym narzędziem do zabiegu laserowego usuwania owłosienia. Przekonaj się sam o innowacyjnej technologii, której zaletą jest szybsze wykonanie zabiegu na dużej powierzchni, np. klatka piersiowa. 

Inteligentna karboksyterapia – przekonaj się o ich skuteczności

Urządzenia do karboksyterapii redukują rozstępy, cellulit i cienie pod oczami. Karboksyterapia JULIE to technologia o bardzo szerokim zastosowaniu. Stosuje się ją do zabiegów na twarz, ciało i w terapiach łączonych. Jest to w pełni naturalny i nieinwazyjny zabieg, który gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi w Polsce i poza granicami naszego kraju. 

Skorzystaj z bezpłatnej prezentacji funkcji urządzeń do karboksyterapi w salonie kosmetycznym. Zaufaj polskiemu dystrybutorowi PCZK i zapewnij swojemu personelowi najnowocześniejszy sprzęt na rynku. 

 

Comments are closed.