Stworzenie praktyczne zabudowy w domu czy w mieszkaniu jest kluczem do wygody i komfortu – przekonują architekci i dekoratorzy. Jednym z elementów chętnie wybieranych do tworzenia niebanalnych wnętrz, są szafy na zamówienie. Nowoczesne szafy tworzone są zgodnie z wytycznymi klienta, mogą być elementem już zaaranżowanej przestrzeni. Czy znasz ich wszystkie zalety?

Szafy na zamówienie – mebel tworzony dla Ciebie!

Szafy na zamówienie to produkty najwyższej jakości: tworzone są na indywidualne zamówienie, wykonywane z olbrzymią precyzją. To zamawiający decyduje o materiałach, akcesoriach, dekorach. Mebel taki może być idealnie dopasowany do już istniejących aranżacji, co znacząco podnosi jego walory. Szafy na zamówienie pozwolą również na zagospodarowanie problematycznych wnęk, zmieniając je w miejsca do przechowywania ubrań, sprzętów domowych, koców. Atutem szaf na zamówienie jest bez wątpienia fakt, że mogą sięgać one samego sufitu – to optymalny sposób na wykorzystanie konkretnej przestrzeni i uzyskanie dodatkowego miejsca do przechowywania. Szafy na zamówienie są projektowanie zgodnie z oczekiwaniami klienta – mówią specjaliści marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf na wymiar.

Jak tworzone są szafy na zamówienie?

Szafy na zamówienie mogą być wykonane dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient. To zamawiający decyduje o materiałach, dekorach, elementach dodatkowych, akcesoriach. Szafy na zamówienie mogą być tworzone z klasycznych płyt meblowych laminowanych lub lakierowanych – to materiały niedrogie, odporne na uszkodzenia. Szafy tworzy się również z litego drewna. Decydując się na szafę na wymiar, możemy również wykorzystać panele dekoracyjne, lustra, elementy metalowe – możliwości jest naprawdę wiele.

 

 

Comments are closed.