Przydomowy ogród to idealne miejsce wypoczynkowe – kupując meble ogrodowe z parasolem aranżujemy tę przestrzeń w sposób, który pozwoli nam na jej funkcjonalne wykorzystanie. Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami – warto przyjrzeć im się z bliska i wybrać te, które faktycznie spełnią nasze oczekiwania. 

Technorattanowe meble ogrodowe z parasolem

Nie ma wątpliwości, że najczęściej kupowany zestaw ogrodowy to meble technorattanowe. Takie meble tarasowe są trwałe, zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, dopasowane do potrzeb. Technorattan jest materiałem wysoce odpornym na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie, odkształcenie. Nie chłonie on brudu, nie jest podatny na promieniowaniem UV. Zestaw wypoczynkowy na taras wykonany z tego tworzywa to idealne rozwiązanie, kiedy szukamy mebli trwałych i w rozsądnej cenie. Komplety technorattanowe składają się z wielu elementów – znajdziemy w nich klasyczne sofy narożne, fotele, wiszące huśtawki, leżanki ogrodowe.

Meble ogrodowe z parasolem posłużą nam na wiele sposobów – meble takie pomogą stworzyć zarówno niewielki kącik kawowy w cieniu, jak również miejsce wypoczynkowe, osłonięte od wiatry. Wybierając parasol ogrodowy pamiętajmy o tym, aby posiadał on liczne punkty regulacji, które pozwolą na idealne dopasowanie kąta padania cienia. 

Modułowe meble ogrodowe z parasolem 

Drugą ciekawą opcją na funkcjonalnie zaaranżowany ogród są modułowe meble ogrodowe z parasolem. Meble modułowe to kolekcje składające się z kilku elementów, które możemy wykorzystywać osobno lub też łączyć je ze sobą tworząc obszerne kanapy narożne. Meble takie to idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które cenią sobie możliwość zmian w ogrodzie. Takie meble doskonale sprawdzą się również na tarasach. 

Comments are closed.