Szukając sposobu na ciekawą aranżację naszego ogrodu czy tarasu warto zainteresować się klasycznymi meblami w nowoczesnej odsłonie. Jedną z takich propozycji jest stół ogrodowy drewniany, który nie tylko pozwoli nam na wygodne biesiadowanie na świeżym powietrzu, ale też całkowicie zmieni odbiór miejsca wypoczynkowego. Co warto wiedzieć o takich meblach?

Wygodny stół ogrodowy drewniany

Nie ma wątpliwości, że stół ogrodowy drewniany to gwarancja wygody i komfortu. Stoły takie projektowane są z olbrzymią precyzją i z dbałością o detale. Stół ogrodowy drewniany pozwoli nam podejmować gości, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota, a obszerny blat umożliwi zastawienie stołu przynajmniej dla sześciorga osób, które wygodnie usiądą i spędzą z nami czas. 

Jak konstruowany jest stół ogrodowy drewniany? Obecnie u topowych producentów spotkamy dwa modele stołów tego typu: całkowicie drewniane lub też stoły z drewnianymi blatami, osadzone na aluminiowych stelażach. Obie opcje mają wiele zalet. W przypadku stołów z aluminiowymi stelażami warto wspomnieć o niższej wadze – aluminium jest lekkie i trwałe, dodatkowo malowane proszkowo, co niebagatelnie wpływa na wygodę codziennego użytkowania mebla. Jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia żadnych problemów. Aluminium zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci i korozją. 

Stół ogrodowy drewniany i krzesła rattanowe

Jak sprawić, aby nasz stół ogrodowy drewniany prezentował się jeszcze lepiej? Z pewnością warto wykorzystać piękne krzesła, również wykonane z naturalnych tworzyw. Krzesła rattanowe są dzisiaj projektowane zgodnie z najnowszymi trendami – krzesła takie są wygodne, odpowiednio profilowane, dopasowane do konkretnych potrzeb, posiadają podłokietniki. Krzesła te oparte są na aluminiowych stelażach, co nadaje konstrukcji jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu. 

Comments are closed.

zadaszenie ogrodowe meble technorattan sklep internetowy meble wypoczynkowe ogrodowe