Niebieska kuchnia nie jest łatwa w urządzeniu. Jeżeli chcemy cieszyć się jej wygodą i funkcjonalnością, to musimy pamiętać o zastosowaniu kilku prostych zasad, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że kuchnia będzie wygodna i klimatyczna.

Gdzie pasuje niebieska kuchnia?

Niebieska kuchnia zdecydowanie pasuje do domów urządzonych w stylu prowansalskim, angielskim. Aczkolwiek ten drugi przypadek jest jeszcze bardziej wymagający, dlatego nie wszyscy decydują się na takie zastosowanie w swoich domach. Niebieski kolor jest również doskonałym pomysłem, jeżeli zdecydujemy się na wnętrza loftowe, industrialne. Wybór niebieskiego koloru może sprawić, że pojawią się przed nami różnego rodzaju trudne wyzwania, aczkolwiek umiejętna aranżacja może nadać całemu mieszkaniu/domowi zupełnie innego, świeżego charakteru.

Niebieska kuchnia i jej dodatki

Niebieska kuchnia wymaga zastosowania nie tylko odpowiednich dodatków, ale również kolorów. Z jakimi kolorami połączyć odcień niebieski? Jedną z najbardziej uniwersalnych propozycji jest szarość aż do samego grafitu. Tak stylowe połączenie będzie się doskonale sprawdzać w kuchniach, gdzie domownicy będą przebywać z wielką przyjemnością. Jeżeli szarości nie są tym, co nas się podoba, to można pomyśleć o zastosowaniu kolorów złotych i miedzianych. Złote odcienie pasują do osób, które dążą do tego, aby kuchnię urządzić w stylu glamour. Kolor miedziany pasuje nieco do kuchni urządzonych na wzór starych, klimatycznych, elegancko wystrojonych wnętrz.

Comments are closed.