Projektowanie domów, wnętrz ma dzisiaj zupełnie inny charakter. Człowiek nie zdaje sobie czasem z tego sprawy jak technologia wpływa na poszczególne branże. Wiele osób wykonuje projektowanie w BIM. Na czym to dokładnie polega i w jaki sposób można tego dokonać?

Kurs Revit – inny wymiar projektowania

Aby zrozumieć dane zagadnienie należy zapisać się na kurs Revit. To właśnie dzięki temu programowi można zrozumieć na czym polega projektowanie w BIM, projektowanie parametryczne i wiele innych zagadnień. Na taki kurs można zapisać się w dowolnej chwili. Dokładnie mówiąc – taki kurs można wykupić w internecie. Jeżeli tylko ktoś będzie miał wolną chwilę, to będzie mógł skorzystać z okazji, aby odpalić poszczególne lekcje, jakie obowiązują na danym poziomie kursu. Szkolenie z programu Revit organizowane jest na wielu poziomach – począwszy od podstawowego do bardziej zaawansowanych zagadnień.

Czego można się nauczyć?

Czego można nauczyć się na takim kursie? Wielu rzeczy, mówiąc ogólnikowo. Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się szczegółów, to musi wiedzieć, że podczas szkolenia można zapoznać się z podstawowym tworzeniem rodzin parametrycznych. Uczestnicy szkolenia mają szansę na to, aby nauczyć się sterować wymiarami stolarki drzwiowej i okiennej, jak również mogą oni nauczyć się przygotować odpowiednią dokumentację techniczną, która na dodatek jest zgodna z obowiązującymi polskimi wytycznymi. Dzięki programowi Revit można projektować nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. 

Comments are closed.